Користувачів: 0

Форма входу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Главная » 2012 » Серпень » 13

25-річний український борець Валерій Андрейцев у вісовій категорії до 96 кг у досить суперечливій ситуації в фінальному поєдинку проти американця Якоба Ворнера став срібним призером Олімпіади, повідомляє "Чемпіон".
Програвши перший період, наш спортсмен у другому зміг виштовхати суперника за межі поля для боротьби, а потім й сам опинився там.
Судді в такій ситуації вирішили віддати очко американцю, а тренери Андрєйцева не наважилися подати протест.

Літні Олімпійські ігри-2012 у Лондоні. Вільна боротьба. Чоловіки. Вагова категорія до 96 кг
1. Якоб Ворнер (США)
2. Валерій Андрейцев (Україна)
3. Георгій Гогшелідзе (Грузія) та Хетаг Газюмов (Азербайджан)

Категорія: Новини | Переглядів: 487 | Додав: Sportsmen | Дата: 12.08.2012

11 серпня український боксер Денис Беринчик завоював збірній четверту срібну медаль на Олімпіаді в Лондоні.
У вісовій категорії до 64 кг він програв у фіналі кубинцю Роніелю Іглесіасу Сотолонго із рахунком 15:22.

Категорія: Новини | Переглядів: 370 | Додав: Sportsmen | Дата: 12.08.2012

У метанні списа Олександр П’ятниця показав другий результат — 84,51 метри.
Найвдалішою у нашого спортсмена виявилася третя спроба. Українець поступився Олімпійському чемпіону Кешорну Уелкотту з Трінідада і Тобаго всього сімома сантиметрами.