Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Главная » 2012 » Серпень » 9 » Олімпіада. Гребля на байдарках: 2 срібла
20:52
Олімпіада. Гребля на байдарках: 2 срібла
Українська спортсменка Інна Осипенко-Радомська завоювала срібну медаль у веслуванні на байдарках-одиночках на 500 м на олімпійському турнірі в Лондоні.
Гребля на байдарках і каное. Жінки. Байдарки-одинаки, 500 м
1. Данута Козак (Угорщина) - 1.51,456.
2. Інна Осипенко-Радомська (Україна) - 1.52,685.
3. Бріджитт Хартлі (ПАР) - 1.52,923

У суботу, 11 серпня, на Олімпіаді в Лондоні відбулися фінальні заїзди серед жіночих одиночних байдарок на дистанції 200 м. Українка Інна Осипенко-Радомська завоювала другу срібну медаль Олімпійських ігор 2012, поступившись на фініші новозеландці Лізі Керрінгтон.
Долю срібла вирішив фотофініш - Осипенко-Радомській вдалося перетнути фінішну лінію на 0,075 секунди раніше легендарної угорської спортсменки Наташі Дучев-Яніч.