Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Главная » 2014 » Березень » 2 » Чемпіонат України
16:20
Чемпіонат України
    З 28 лютого по 2 березня на базі ТОВ "Нікопольський  "Колос" відбувся І чемпіонат України з гирьового спорту серед школярів та чемпіонат України серед студентів. Не зважаючи на складну ситуацію, на змагання приїхали 110 спортсменів з 10 регіонів серед школярів та з 20 ВУЗів республіки. Блискуче виступили вихованці Нікопольської районної ДЮСШ, які представляли команду Шевченківської ЗОШ І - ІІІ ступенів. Серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів чемпіонами України стали: Момотов Євгеній (в/к 55 кг), Репп Роман (в/к 80 к/г), Бортник Мар'яна (в/к +60 кг) та Устінова Анастасія (в/к 60 кг), бронзовим призером став Білецький Назар (в/к 55 кг). Також золоту медаль чемпіонату України серед студентів, з новим рекордом України, виборов студент ІІІ курсу Академії Митної служби України Гулівець Сергій. У ваговій категорії до 65 кг він виконав поштовх 2-х гир по 24 кг довгим циклом 85 разів!
      Продовжуючи славні традиції Нікопольського козацького краю, паралельно цим змаганням був проведений І Всеукраїнський турнір, пам'яті кошового отамана Івана Сірка, серед наймолодшої вікової групи спортсменів - гирьовиків. Переможцями цих змагань стали наші земляки: Чубук Андрій (в/к понад 45 кг), Павлючик Євгеній (в/к +35 кг), Муллов Костянтин (в/к 35 кг), Момотов Євгеній (в/к 55 кг), Репп Роман (в/к 80 к/г), Бортник Мар'яна (в/к +60 кг), срібну медаль завоювали: Устінова Анастасія (в/к 60 кг), Білецький Василь (в/к 45 кг), Білецький Назар (в/к 55 кг), бронзову - Колодич Павло (в/к 40 кг) та Гладирь Василь (в/к 45 кг)!!!
       Дуже приємно відмітити злагоджену роботу працівників спортивної бази ТОВ "Нікопольський "Колос", які своїм професіоналізмом  зуміли зробити все необхідне, щоб змагання пройшли на самому високому рівні!
Категория: Новини | Просмотров: 402 | Добавил: Sportsmen | Рейтинг: 5.0/2