Користувачів: 0

Форма входу

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Главная » 2012 » Серпень » 11

Український весляр Юрій Чебан у блискучому стилі виграв золото Олімпіади у веслуванні на каное на дистанції 200 м.
Наш спортсмен у фінальному заїзді показав час 42.291 і став першим олімпійським чемпіоном незалежної України в каное.
Чебан випередив литовця Євгена Шухліна і рекордсмена світу росіянина Івана Штиля

Категорія: Новини | Переглядів: 449 | Додав: Elena | Дата: 11.08.2012

Українець Тарас Шелестюк у ваговій категорії до 69 кг у півфіналі олімпійського боксерського турніру поступився британцеві Фредді Евансу.
У першому раунді британець був активнішим за украиского боксера і судді нарахували 4:1. Другий пройшов на рівних, підсумок після нього - 8:5.
Третій раунд пройшов з невеликою перевагою українського боксера. В цілому рівний бій, однак рахунок - 11:10 на користь Еванса.
Таким чином, Тарас Шелестюк здобув "бронзу" Олімпійських Ігор у Лондоні.

Український боксер Олександр Гвоздик поступився казаху Адільбеку Ніязімбетову в півфінальному бою на Олімпіаді - 2012. Таким чином, Гвоздик у ваговій категорії до 81 кг завоював медаль, яка стала для України дев'ятою бронзовою та тринадцятою, якщо враховувати всі види металу.

Категорія: Новини | Переглядів: 400 | Додав: Elena | Дата: 11.08.2012

Неймовірний фінал жіночої естафети 4 х 100 метрів подарували нам Олеся Повх, Христина Стуй, Марія Ремень та Єлизавета Бризгіна.
Дівчата зробили все, щоб до своїх титулів додати ще й бронзові медалі Олімпійських ігор.
Кваліфікувавшись з найкращим своїм часом в сезоні – 42,36 секунд, українки не лише покращили свій результат у фіналі – 42,04, а й встановили новий рекорд України.
"Золото" здобули представниці США (40,82) з новий світовим рекордом, "срібло" - у дівчат з Ямайки.

Категорія: Новини | Переглядів: 547 | Додав: Elena | Дата: 11.08.2012